DVD Filmy
Noční Let - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Noční Let

Noční Let Původní název: Red Eye
Žánr: Thriller
FilmyX.cz záznam: Noční let
Diskuse: Co na film říkáte?

Touto linkou letí strach Režisér Wes Craven(série " Vřískot")přináší film " Noční let" - napínavý thriller, který se odehrává v desetikilometrové výšce. Lisa reisert(Rachel McAdams)letadla nenávidí, ale hrůza, která ji čeká během nočního letu do Miami, nemá se strachem z létání nic společného. Jen chvíli po startu Lise soused Jackson(Cillian Murphy)výhrůžně prozradí skutečný důvod, proč je na palubě: je agentem zapojeným do spiknutí s úkolem zabít bohatého a mocného obchodníka...A Lisa je jeho klíč k úspěchu. Pokud odmítne spolupracovat, , zabiják na Jacksonův pokyn zavraždí jejího otce. Lise je v pasti na záchranu není skoro žádnúý čas.
DVD filmy - King Kong Sám Doma Divadlo Járy Cimrmana Metallica Osud Světa Jak Se Budí Princezny Sestřičky Méďové 2. Kurýr 2 Hrubeš a Mareš Jsou Kamarádi Do Deště

Diskuse o DVD filmu Noční Let

Co byste k filmu Noční Let řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

Kristýna (15)26.06.2009 12:01
je to moc peknej film

seznamka


DVD film Noční Let | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti