DVD Filmy
Nováček - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Nováček

Nováček Původní název: The Freshman
Hrají: Marlon Brando, Matthew Broderick, Bruno Kirby, Penelope Ann Miller, Frank Whaley
Režie: Andrew Bergman
Žánr: Komedie
Diskuse: Co na film říkáte?

Marlon Brando jako Carmine Sabatini, silný dovozce v New Yorku. Matthew Broderick jako Clark Kellogg - naivní filmový student, který přijme práci u Sabatiniho, aby si přivydělal. Clark je zatažen do vynalézavého podvodu Sabatiniho, na kterém pracuje také Komodo Dragon, Sabatiniho dcera a další parta excentristů. Clark má z toho noční můru. Ale když FBI chce po Clarkovi, aby na svého zaměstnavatele donášel, objeví v sobě loajalitu vůči Sabatinimu, , který se k němu chová jako otec.
DVD filmy - Candyman Dáma Ze šanghaje Vražda na Presidiu Doba Ledová 2 Disk Olympiáda 3 disky Pohádky Z mechu A kapradí 3 Mach A šebestová K tabuli Mach A šebestová Kameňák 1 Divadlo J.Cimrmana 8 - Blaník

Diskuse o DVD filmu Nováček

Co byste k filmu Nováček řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Nováček | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti