DVD Filmy
Nový měsíc: Twilight sága DVD - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Nový měsíc: Twilight sága DVD

Nový měsíc: Twilight sága   DVD Původní název: Twilight Saga: New Moon
Hrají: Taylor Lautner, Nikki Reed, Ashley Greene, Billy Burke, Robert Pattinson, Kristen Stewart
Režie: Chris Weitz
Žánr: Thriller
Diskuse: Co na film říkáte?

Poté, co se Bella zotaví z útoku upíra, který ji málem stál život, chystá se s Edwardem a jeho rodinou oslavit své 18. narozeniny. Nešťastnou náhodou se však Bella při oslavě poraní a pohled na čerstvou krev je pro rodinu Cullenových až příliš lákavý. Rozhodnou se pro Bellino bezpečí opustit městečko Forks. To však Belle zlomí srdce. Už se zdá, že se ze svého smutku nikdy nedostane, , ale nový smysl života překvapivě nachází v nezodpovědném chování a stále hlubším přátelství s Jakobem Blackem. Nebezpečí však na ni stále číhá v různých podobách.
DVD filmy - Hannah Montana - Kompletní 2. série (5 DVD) Che Guevara Adaptace FilmX Kurýr III Saw VI Princezna Mononoke FilmX Krajina Přílivu Film-x Čtvrtý druh Astro Boy JCVD

Diskuse o DVD filmu Nový měsíc: Twilight sága DVD

Co byste k filmu Nový měsíc: Twilight sága DVD řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Nový měsíc: Twilight sága DVD | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti