DVD Filmy
Nula od nuly pojde - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Nula od nuly pojde

Nula od nuly pojde Původní název: Big Nothing
Hrají: David Schwimmer, Simon Pegg
Režie: Jean-Baptiste Andrea
Žánr: Komedie
Diskuse: Co na film říkáte?

Charlie Wood (David Schwimmer) je nezaměstnaný učitel, který stále častěji propadá pocitům beznaděje a znechucení. Ani fakt, že má za ženu policistku, ho ale neodradí v úmyslu konečně jednou nad životem vyzrát. Společně s nepředvídatelným podvodníkem Gusem Dickinsonem (Simon Pegg) a jeho ambiciózní ex-přítelkyní Josie McBroom (Alice Eve) vymýšlejí na první pohled dokonalý vyděračský plán. Jenže ten se jim hroutí na samém začátku a pak už je to jen horší a horší. Teprve tehdy Charlie zjistí, , že život nebývá dokonalýa nic v něm nedostane zadarmo.
DVD filmy - Deník zabijáka Za nepřátelskou linií 3: Kolumbie Barbie - Thumbelina Tajný život včel Plán B Holka na zabití Ester to rozčísne Baby Máma Jízda do pekel 2 Život je stres

Diskuse o DVD filmu Nula od nuly pojde

Co byste k filmu Nula od nuly pojde řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Nula od nuly pojde | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti