DVD Filmy
O kapitalismu s láskou - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

O kapitalismu s láskou

O kapitalismu s láskou Původní název: Capitalism: A Love Story
Hrají: Michael Moore, William Black, Thora Birch
Režie: Michael Moore
Žánr: Dokumentární
FilmyX.cz záznam: O kapitalismu s láskou
Diskuse: Co na film říkáte?

Prostřednictvím filmu O kapitalismu s láskou se Michael Moore vrací k tématu, který se objevuje v celé jeho kariéře: ničivý dopad dominance velkých korporací na každodenní život člověka. Ale v tomto případě je viník mnohem větší než byl General Motors a scéna zločinu je mnohem rozsáhlejší než je Flint v Michiganu. S humorem a bez úcty klade nepříjemnou otázku na cenu, kterou Amerika platí za svou lásku ke kapitalismu. Nachází klasické zaběhnuté symptomy lásky: klam, zneužívání a zradu. A 14 000 zrušených pracovních míst každý den. Film O kapitalismu s láskou Michaela Moorea naléhavě hledá odpověď na otázku: Kdo jsme a proč se chováme tak, , jak se chováme?
DVD filmy - Astronautova žena Stínu neutečeš Monty Python: Copak je to za Mesiáše... 3 DVD Krimi s Rudolfem Hrušínským Jak jsem poznal vaši matku 1. série | 1. Nebeská Monstra Fantastický pan Lišák Válka gangů V hlavní roli já Upírův pomocník

Diskuse o DVD filmu O kapitalismu s láskou

Co byste k filmu O kapitalismu s láskou řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film O kapitalismu s láskou | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti