DVD Filmy
O Loupežníku Rumcajsovi 3 - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

O Loupežníku Rumcajsovi 3

O Loupežníku Rumcajsovi 3 Režie: Ladislav Čapek
Žánr: Animovaný
Diskuse: Co na film říkáte?

Příběhy O LOUPEŽNÍKU RUMCAJSOVI. (ČB) RUMCAJS a Manka žijí v lese Řáholci a čeká je tu spousta dobrodružství a starostí. Jičínské panstvo chce LOUPEŽNÍKA a jeho rodinu z lesa vystrnadit. Knížepán by chtěl mít pro sebe jelení studánku, jičínský rychtář Navrátek chce dostat RUMCAJSE do vězení a jičínský starosta dokonce poštve na RUMCAJSE obra Rabijáka. RUMCAJS má ale poctivé srdce, a když je nejhůř, , přiskočí mu na pomoc Manka.
DVD filmy - O Loupežníku Rumcajsovi 2 O Loupežníku Rumcajsovi 1 Život Savců Život Nebo Něco Takového Život Davida Galea Život A Smrt Petera Sellerse Žhavé Výstřely 2 Žhavé Výstřely Zvíře Ztracené

Diskuse o DVD filmu O Loupežníku Rumcajsovi 3

Co byste k filmu O Loupežníku Rumcajsovi 3 řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film O Loupežníku Rumcajsovi 3 | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti