DVD Filmy
Ocelový Orel - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Ocelový Orel

Ocelový Orel Původní název: Iron Eagle
Hrají: Louis Jr. Gossett, Jason Gedrick, David Suchet, Larry B. Scott, Caroline Lagerfelt, Tim Thomerson
Režie: Sidney J. Furie
Žánr: Dobrodružný
Diskuse: Co na film říkáte?

OCELOVÝ OREL - příběh o velké odvaze, neobyčejném přátelství a předurčení vzdorovat všem překážkám. 18tiletý Doug Masters(Jason Gedrick) pilotuje letadlo déle, než řídí auto. Jeho otec - špičkový vojenský pilot, byl během vojenského konfliktu na Středním Východě sestřelen a uvězněn. Americká vláda je bezmocná. Doug si spolu s vojenským veteránem (Louis Gossett, , Jr.) "vypůjčí" vojenské letadlo a společně se vydají na nebezpečnou misi s cílem vysvobodit otce a vrátit se jako hrdinové a muži.
DVD filmy - Ocelové Magnolie Obvyklí Podezřelí Oběti Války Noci S Nepřítelem Nikomu Nevěř Netopýři Nespoutaní Neříkej Ani Slovo Neprůstřelný Mnich 2 Disk Není úniku

Diskuse o DVD filmu Ocelový Orel

Co byste k filmu Ocelový Orel řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Ocelový Orel | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti