DVD Filmy
Ocelový Orel 3 - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Ocelový Orel 3

Ocelový Orel 3 Původní název: Iron Eagle III
Hrají: Louis Gossett Jr.
Žánr: Akční
Diskuse: Co na film říkáte?

Plukovník Chappy Sinclair zjistí, že jeho nejlepší přítel byl zavražděn. Protože pochybuje o kvalitě práce policie, rozhodne se vyřešit vraždu na vlastní pěst. Když zjistí, že vojenskou základnu v jihoamerické džungli obsadili pašeráci drog, , Chappy proto sestaví elitní letku nejlepších pilotů a společně letí základnu osvobodit.
DVD filmy - Vládce Temnot Stopař Duchů Šašek a Královna Pat a Mat 6. Utrpení Mladého Boháčka Elvisovy Začátky Štastné Konce Noční Hlídka Létající Oko Most osudu

Diskuse o DVD filmu Ocelový Orel 3

Co byste k filmu Ocelový Orel 3 řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Ocelový Orel 3 | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti