DVD Filmy
Databáze - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : FilmyX.cz   Prodej : DVD Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Od Kolébky Do Hrobu

Od Kolébky Do Hrobu Původní název: Craddle 2 The Grave
Hrají: Jet Li, DMX, Anthony Anderson, Kelly Hu, Tom Arnold, Gabrielle Union, Mark Dacascos
Režie: Andrzej Bartkowiak
Žánr: Akční
Diskuse: Co na film říkáte?

Akce, půvab i legrace: to vše přináší film "Od kolébky do hrobu!"Producent Joel Silver a režisér Andrzej Bartkowiak, kteří spojili bojová umění s hip-hopovým stylem ve filmu "Romeo musí zemřít" a "Lovec policajtů", dosáhli ještě vyšší úrovně ve snímku "Od kolébky do hrobu".Hrdinové filmového plátna Jet Li a DMX se z rivalů stali partnery a ťali do živého - únos, divoká pouliční válka, krádež černých diamantů a dopadení nebezpečného zločince (Mark Dacascos). Kelly Hu a Gabrielle Union zde rafinovaně spojily svou krásu a sílu. Anthony Anderson s Tomem Arnoldem přidali k napětí ještě komediální zápletku. O hudbu se postaral Eminem, DMX a další.Rozhodně nesáhnete vedle! Kolébka se houpá od začátku do konce!


DVD filmy - Nico Nezvratný Osud 2 Nesnesitelná Lehkost Bytí Nesmiřitelní Nemilosrdná Spravedlnost Nelítostný Souboj Nájemní Vrazi My Fair Lady - Spec. Edice Město Andělů Memphiská Kráska

Diskuse o DVD filmu Od Kolébky Do Hrobu

Co byste k filmu Od Kolébky Do Hrobu řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

patrik (13)29.07.2007 22:32
ten film je rostě skvělej!!!

20.08.2006 02:07
Lepsi akcni film neni.

Láďa (11)18.07.2006 22:00
je to suprr film

seznamka

DVD film Od Kolébky Do Hrobu
webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.