DVD Filmy
Od soumraku do úsvitu FilmX - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Bazar : Inzerce   Blu-ray : Blu-ray Filmy   Prodej : DVD Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Od soumraku do úsvitu FilmX

Od soumraku do úsvitu  FilmX Původní název: From Dusk Till Down
Žánr: Thriller
Diskuse: Co na film říkáte?

Dva bankovní lupiči prchají před spravedlností do Mexika. Cestou střílejí skoro po všem co se hýbe. Mrtvých už je požehnaně, ale na lítost není čas. Ostatně největší dobrodružství je teprve čeká za mexickými hranicemi. Tam, v místním baru, se mají setkat s komplicem, který jim poskytne azyl. Situaci mírně zkomplikuje zjištění, že obsluha včetně striptérek jsou krvelační upíři. Kdo přežije od soumraku do usvitu, superstar, vyhrává..


internetový obchod

DVD filmy - Svěrací kazajka FilmX Myšák Stuart Little Sněženky a machři The Hitcher Windsorský Protokol DVD Marco Polo Návrat do Xanadu Vzpoura Na Lodi Caine Skrýš Sedmá Sindibádova Plavba Rozmary počasí

Diskuse o DVD filmu Od soumraku do úsvitu FilmX

Co byste k filmu Od soumraku do úsvitu FilmX řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

Ondřej (12)03.07.2008 22:48
Jo to je
taky zaleží na povaze

Jana (16)07.04.2008 17:18
je to dost dobrej a hustej filmDVD film Od soumraku do úsvitu FilmX | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.