DVD Filmy
Od Vylodění Po Berlin - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Od Vylodění Po Berlin

Od Vylodění Po Berlin Původní název: D Day to Berlin
Žánr: Válečný
Diskuse: Co na film říkáte?

Od vylodění po Berlín je velmi neobvyklý dokumentární film.Nabízí totiž jednu z prvních možností spatřit hrůzy 2 světové války tak, jak jí zažili vojáci: tedy barevně. Vydejme se ve stopách amerických jednotek ode dne D v červnu 1944 až do chvíle, kdy v květnu 1945 stanuly v Berlíně. Poznejme válku způsobem, jakým to dosud nebylo možné. Její hrůzy jsou všudypřítomné: mrtvoly na ulicích, mrtví v koncentračních táborech, zabití vojáci Wehrmachtu, civilní oběti, mrtví Američané.Všude je cítit bolest, která je s válkou tak úzce spjata, , ale přijde i opravdová radost lidí osvobozených od nacistického
DVD filmy - Pronásledovatelé Kočičí Oko Kvílení Vlkodlaků Zná Jí Jako Svý Boty Titan A.e Ferngully - Poslední Deštný Prales Táta V Sukni Dr. Dolittle 2 - Cz Dabing Cyborg Chyťte Ho!

Diskuse o DVD filmu Od Vylodění Po Berlin

Co byste k filmu Od Vylodění Po Berlin řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Od Vylodění Po Berlin | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti