DVD Filmy
Od Zítřka Nečaruji - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Od Zítřka Nečaruji

Od Zítřka Nečaruji Hrají: Otto Šimánek, Vlastimil Brodský
Žánr: Sci-fi/fantastický
Diskuse: Co na film říkáte?

Komedie " Od zítřka nečaruji " je pokračováním filmu " Poplach v oblacích ", v němž se i nadále letištní bezpečnostní inspektor Málek snaží polapit neznámého muže z křídla letadla. Pan Tau se díky záměně mezitím stane kuchařem na letním dětském táboře. S pomocí dětí se dosud mlčenlivý kouzelník učí nejenom mluvit, ale i vařit bez použití čarovné buřinky. Ovšem jen do té doby, než inspektor Málek dostane právě z tohoto tábora os syna fotografii s kuchařem, ve kterém poznává svůj " přízrak z letiště".Inspektor se okamžitě vydává po jeho stopě. Následuje bláznivá honička plná zmatků, mnoha buřinek, deštníků a černých sak. Kouzelná buřinka je ale jen jedna. Pan Tau jí nikdy nezneužil, děti také ne. Dokáží totéž i dpospělí, , když se jim dostane do rukou?
DVD filmy - Tibet - K Posvátné Hoře Kailás Harry Potter a Ohnivý Pohár 6.Batalion Kletba bratří Grimmů Pravá Blondýnka 2 Něco Na Té Mary Je S.e. Líbánky Kašlu Na Lásku Big Lebowski Klíč

Diskuse o DVD filmu Od Zítřka Nečaruji

Co byste k filmu Od Zítřka Nečaruji řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

johan25.10.2008 19:16
12.4 1997

johan25.10.2008 19:16
12.4 1999

seznamka


DVD film Od Zítřka Nečaruji | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti