DVD Filmy
Oddíl 10 Z Navarone - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Oddíl 10 Z Navarone

Oddíl 10 Z Navarone Původní název: Force 10 from Navarone
Žánr: Válečný
Diskuse: Co na film říkáte?

Po návratu z úspěšné mise - zničení děl z Navarone - Jsou Mallory a Miller posláni do Jugoslávie za dalším, téměř nesplnitelným úkolem. Během cesty se připojují k jednotce Oddíl 10, skupině tvrdých členů amerického komanda, , které vede odvážný plukovník Barnsby. Po příjezdu do Jugoslávie jsou však zajati německými vojáky a neúspěch mise se zdá téměř jistý. Po dech beroucím útěku a několika vypjatých bitvách se ale členům Oddílu 10 z Navarone v jednom z nejpůsobivějších filmových závěrů historie daří zadaný úkol splnit a strategický most i přehradu zničit.
DVD filmy - Nukleární Cíl Zúčtování Dracula 3000 Karlík a Továrna Na čokoládu Zvětšenina Ztracení Chlapci Zachraňte Willyho 2 Vyjednavač Útěk Uprchlík

Diskuse o DVD filmu Oddíl 10 Z Navarone

Co byste k filmu Oddíl 10 Z Navarone řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Oddíl 10 Z Navarone | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti