DVD Filmy
Odhalený Svědek - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Odhalený Svědek

Odhalený Svědek Původní název: Bare Witness
Hrají: Daniel Baldwin, Angie Everhart
Režie: Kelley Cauthen
Žánr: Erotický
Diskuse: Co na film říkáte?

ODHALENÝ SVĚDEK. Přitahováni žárem. Spáleni plamenem. Vášeň a touha ve světě zločinu. Videozáznam setkání nájemného vraha a krásné dívky na telefon vede náhodně ke spojení s prominentními členy skupiny, která má v plánu spáchat atentát na jednoho vysoce postaveného politika. S talentovanou Catalinou Larranaga a mnoha milostnými scénami nabitými elektřinou, jaké jste ještě neviděli, buďte připraveni na nejžhavější a nejerotičtější thriller roku! Sexy Angie Everhart a pohledný Daniel Baldwin rozněcují alarmující oheň vášně, , žár a nekontrolovatelnou touhu v opojném světě pornografie a prostituce.
DVD filmy - Ocelový Orel Ocelové Magnolie Obvyklí Podezřelí Oběti Války Noci S Nepřítelem Nikomu Nevěř Netopýři Nespoutaní Neříkej Ani Slovo Neprůstřelný Mnich 2 Disk

Diskuse o DVD filmu Odhalený Svědek

Co byste k filmu Odhalený Svědek řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Odhalený Svědek | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti