DVD Filmy
Ohnivé Vozy - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Ohnivé Vozy

Ohnivé Vozy Původní název: Chariots Of Fire
Hrají: Ben Cross, Ian Charleson, Nigel Havers
Režie: Hugh Hudson
Žánr: Drama
Diskuse: Co na film říkáte?

Pravdivý příběh dvou britských atletů, soutěžících na Olympiádě roku 1924. Nejlepší angličtí atleti začali svou cestu slávy na Olympijských hrách v roce 1924. Národ byl na jejich úspěchy hrdý. A pro dva běžce to byla čest ..., ale také osobní výzva. Film OHNIVÉ VOZY je inspirujícím příběhem Harolda Abrahamse, Erica Liddella a týmu, který přinesl Británii jedno z největších sportovních vítězství. OHNIVÉ VOZY jsou vskutku úchvatnou podívanou, , která se zapsala do srdcí diváků na celém světě.
DVD filmy - Oheň Nenávisti Odvaha Pod Palbou Odhalený Svědek Ocelový Orel Ocelové Magnolie Obvyklí Podezřelí Oběti Války Noci S Nepřítelem Nikomu Nevěř Netopýři

Diskuse o DVD filmu Ohnivé Vozy

Co byste k filmu Ohnivé Vozy řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Ohnivé Vozy | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti