DVD Filmy
Oko nad Prahou - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Bazar : Inzerce   Blu-ray : Blu-ray Filmy   Prodej : DVD Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Oko nad Prahou

Oko nad Prahou Původní název: Oko nad Prahou
Režie: Olga Špátová
FilmyX.cz záznam: Oko nad Prahou
Diskuse: Co na film říkáte?
prodej dvd Prodej DVD Oko nad Prahou

Film Oko nad Prahou je osobním i politickým životopisem Chobotnice neboli projektu pražské Národní knihovny, ale také životopisem zejména posledních let života autora tohoto návrhu Jana Kaplického, který si ve svém deníku v roce 1998 mimo jiné poznamenal: vyhrát soutěž a mít jednu lásku. Tímto zápisem, přečteným v úvodu snímku Eliškou Kaplicky, jakoby český architekt světového formátu napsal nejen "scénář" svojí závěrečné životní dekády, ale také filmu, , který sleduje dramatický společenský příběh tvůrčí imaginace a také intimního vztahu muže a ženy.


internetový obchod

DVD filmy - Holocaust: kolekce (3DVD) Fascinující proměny přírody: kolekce (3DVD) Mimina Život: kolekce (5DVD) Buffalo Soldiers: Odvaha a přátelství Moje rodina 1 Muž, který miloval Čti mi ze rtů Kasandřin sen Svět přírody: kolekce (6DVD)

Diskuse o DVD filmu Oko nad Prahou

Co byste k filmu Oko nad Prahou řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Oko nad Prahou | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti