DVD Filmy
Oko nad Prahou - bez leporela - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Oko nad Prahou - bez leporela

Oko nad Prahou   -   bez leporela Původní název: Oko nad Prahou
Režie: Olga Špátová
Žánr: Dokument
Diskuse: Co na film říkáte?

Film Oko nad Prahou je osobním i politickým životopisem Chobotnice neboli projektu pražské Národní knihovny, ale také životopisem zejména posledních let života autora tohoto návrhu Jana Kaplického, který si ve svém deníku v roce 1998 mimo jiné poznamenal: vyhrát soutěž a mít jednu lásku. Tímto zápisem, přečteným v úvodu snímku Eliškou Kaplicky, jakoby český architekt světového formátu napsal nejen "scénář" svojí závěrečné životní dekády, ale také filmu, , který sleduje dramatický společenský příběh tvůrčí imaginace a také intimního vztahu muže a ženy.
DVD filmy - Levhart sněžný BBC Invaze krokodýlů BBC Po stopách předků 2 BBC Holocaust: Kolekce (3 DVD) Legendy divokého západu: Kolekce (3 DVD) Fascinující proměny přírody: Kolekce (3 DVD) Mimina FilmX Černovous Holocaust 3 Po stopách předků 1 BBC

Diskuse o DVD filmu Oko nad Prahou - bez leporela

Co byste k filmu Oko nad Prahou - bez leporela řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Oko nad Prahou - bez leporela | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti