DVD Filmy
Oko nad Prahou - Jan Kaplický - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Oko nad Prahou - Jan Kaplický

Oko nad Prahou - Jan Kaplický Režie: Olga Špátová
Žánr: Dokument
Diskuse: Co na film říkáte?

Film Oko nad Prahou je osobním i politickým životopisem Chobotnice neboli projektu pražské Národní knihovny, ale také životopisem zejména posledních let života autora tohoto návrhu Jana Kaplického, který si ve svém deníku v roce 1998 mimo jiné poznamenal: vyhrát soutěž a mít jednu lásku. Tímto zápisem, přečteným v úvodu snímku Eliškou Kaplicky, jakoby český architekt světového formátu napsal nejen "scénář" svojí závěrečné životní dekády, ale také filmu, , který sleduje dramatický společenský příběh tvůrčí imaginace a také intimního vztahu muže a ženy.
DVD filmy - Doly krále Šalamouna Legendy divokého západu: Přestřelka Legenda o Janě Legendy divokého západu: Custerův poslední boj Rock ze střední KR-13 Killing Room Fascinující proměny přírody (BBC) Mučedníci Serge Gainsbourg FilmX Krev Borgiů

Diskuse o DVD filmu Oko nad Prahou - Jan Kaplický

Co byste k filmu Oko nad Prahou - Jan Kaplický řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Oko nad Prahou - Jan Kaplický | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti