DVD Filmy
Okovy moci - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Okovy moci

Okovy moci Původní název: Chain of Command
Diskuse: Co na film říkáte?

Akční hvězda Michael Dudikoff vživotní formě! Hlavním hrdinou napínavého příběhu je agent CIA Merrill Ross, jemuž se pod maskou uprchlíka z vlastní země podaří proniknout do organizace plánující převrat v africké zemi Qumir, která je největším dodavatelem nafty na světových trzích. Protože je však svými vlastními nadřízenými vCIA považován za zrádce a zběha, musí celou operaci zvládnout na vlastní pěst. Ve hře však není jen jeho život, ale také životy amerických rukojmích, které drží pučisté.

Chain of Command, USA
Hrají: Michael Dudikoff, Tod Curtis, Keren Tishman, R. Lee Ermey, Steve Greenstein, Eli Danker, Jack Adalist.
Scénář: Christopher Applegate, Ben Jonson Handy.
Režie: David Worth

DVD údajeObraz: BAREVNÝ 1.78:1 (16:9)
Zvuk:český DD 2.0, , anglický DD 2.0
Stopáž: 94 minut
Titulky:české
USA 1994
DVD filmy - Poslední kamikaze Invaze do Afriky Smrť prichádza v daždi Večeře s upírem Akcia Edelstein Kvílení vlkodlaků 3 Scanner 2: Volkinova pomsta Scanner: Policajt Shootfighter 2: Msta Skrytý nepřítel

Diskuse o DVD filmu Okovy moci

Co byste k filmu Okovy moci řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Okovy moci | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti