DVD Filmy
Okrsek 13 - Ultimátum - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Okrsek 13 - Ultimátum

Okrsek 13 - Ultimátum Původní název: Banlieue 13 - Ultimatum
Hrají: David Belle, Cyril Raffaelli
Režie: Patrick Alessandrini
Diskuse: Co na film říkáte?

Damien a Leito se vracejí, aby nastolili v okrksku 13 pořádek a vyřešili problémy v této oblasti. Momentálně tu operuje několik různých gangů. Aby se jim podařilo dát věci do pořádku, , budou muset Damien a Leito využít opět poněkud nestandardní postupy. A především přijde ke slovu bojové umění!
DVD filmy - Mořský vlk Jack Hunter 2: Prokletí hrobky Achnatona Jack Hunter 3: Nebeská hvězda Jack Hunter 1: Ztracený poklad Ugaritů Norimberský proces Rachot v Bronxu Matador FilmX Inga Lindström:Lesní romantický Funny Games FilmX Srpnová rapsodie FilmX

Diskuse o DVD filmu Okrsek 13 - Ultimátum

Co byste k filmu Okrsek 13 - Ultimátum řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Okrsek 13 - Ultimátum | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti