DVD Filmy
Oni žijí! - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Oni žijí!

Oni žijí! Původní název: They Live
Diskuse: Co na film říkáte?

Myslíte si, že to jsou lidé jako my?Pekelně se pletete. Svět není tím, čím se zdá. John Nada objeví, , že mimozemské bytosti tajně ovládli svět a chtějí lidstvo zotročit. Malý týdm rebelů se vydává s nimi bojovat a Nada se rozhodne tuto nerovnou bitvu vybojovat s nimi.
DVD filmy - Highlander Bob a Bobek 8 Jára Cimrman Ležící Spící Poplach V Oblacích Oddíl 10 Z Navarone Nukleární Cíl Zúčtování Dracula 3000 Karlík a Továrna Na čokoládu Zvětšenina

Diskuse o DVD filmu Oni žijí!

Co byste k filmu Oni žijí! řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Oni žijí! | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti