DVD Filmy
Operace Blue Sky - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Operace Blue Sky

Operace Blue Sky Původní název: Blue Sky
Hrají: Tommy Lee Jones, Powers Boothe, Jessica Lange, Chris O´Donnell, Carrie Snodgress
Režie: Tony Richardson
Žánr: Thriller
Diskuse: Co na film říkáte?

OPERACE "BLUE SKY" V tajemném světě je láska tou nejsilnější zbraní. Píše se rok 1962 - éra nukleárních testů, tajných vojenských informací, éra Marylin Monroe. Armádní vědec Hank Hank Marshall (Tommy Lee Jones) a jeho krásná žena Carly (Jessica Lange) jsou spolu s dvěma dcerami přesunuti podle armádního nařízení do Alabamy. Carly, excentrická a plná energie, je ráda středem zájmu.Její chování vyvrcholí milostnou pletkou s velitelem základny (Powers Boothe). Poté, co Hank zjistí, že někteří civilisté byli zasaženi a kontaminováni při jaderném testu, je okamžitě prohlášen za nervově nemocného a odvezen do armádní nemocnice na "sledování". Jedinou osobou, která ho může zachránit, , je jeho žena. Nyní musí Carly zaměřit svůj věškerý temperament a energii na boj proti armádní byrokracii a pokusit se osvobodit svého muže.
DVD filmy - Old Gringo Okovy Ojetá Auta Ohnivé Vozy Oheň Nenávisti Odvaha Pod Palbou Odhalený Svědek Ocelový Orel Ocelové Magnolie Obvyklí Podezřelí

Diskuse o DVD filmu Operace Blue Sky

Co byste k filmu Operace Blue Sky řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Operace Blue Sky | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti