DVD Filmy
Opravdu děsná plážová párty - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Opravdu děsná plážová párty

Opravdu děsná plážová párty Diskuse: Co na film říkáte?

Je léto a vše nasvědčuje tomu že všichni se budou výborně bavit – surfovat, koupat se, chodit do kina a púořádat večírky. Když ale Florence objeví tělo zavražděné dívky, nabere tato bláznivá komedie obrátky. Florence totiž zjišťuje, že kdykoli se v okolí stane nějaký zločin, je mu nablízku. Když i její noví kamarádi začnou jeden po druhém padat jako mouchy, , začne mít i ona pochybnosti o své nevině. Černá bláznivá komedie. 85 minut.
DVD filmy - Moře snů Zlo mezi námi Fakír z kouzelné země Bilbao Monika Desatero Přikázání S.e. 2dvd Anděl Exit FilmX Akta X: Chci uvěřit Boj Vítr ve vrbě Vratné Lahve Bd

Diskuse o DVD filmu Opravdu děsná plážová párty

Co byste k filmu Opravdu děsná plážová párty řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Opravdu děsná plážová párty | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti