DVD Filmy
Ostře Sledované Vlaky - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Ostře Sledované Vlaky

Ostře Sledované Vlaky Hrají: Václav Neckář, Vlastimil Brodský, Josef Somr, Květa Fialová, Jitka Zelenohorská, Jitka Bendová, Vladimír Valenta, Libuše Valentová, Libuše Havelková, Jiří Menzel, Ferdinand Krůta, Naďa Urbánková, Pavel Landovský
Režie: Jiří Menzel
Žánr: Komedie
Diskuse: Co na film říkáte?

OSTŘE SLEDOVANÉ VLAKY - podle novely Bohumila Hrabala. Český film Jiřího Menzela je adaptací stejnojmenné novely Bohumila Hrabala. Děj se odehrává za druhé světové války, v době, kdy se lidské vlastnosti projevují stejně jako v době hlubokého míru.Sledujeme příběh mladičkého eléva Miloše Hrmy, , který na malé železniční stanici dospívá na práh mužství. (ČB).
DVD filmy - Obecná škola O Princezně Jasněnce a Létajícím ševci O Makové Panence Noc Na Karlštejně Nejistá Sezóna Nebeští Jezdci Náš Dědek Josef Na Samotě U Lesa Městečko Méďové I.

Diskuse o DVD filmu Ostře Sledované Vlaky

Co byste k filmu Ostře Sledované Vlaky řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

hunter09.10.2006 16:32
Co menzla vedlo k tomu, aby to natočil?

seznamka


DVD film Ostře Sledované Vlaky | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti