DVD Filmy
Ostrov lásky - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Ostrov lásky

Ostrov lásky Diskuse: Co na film říkáte?

Když opustíš svou nevěstu, nečekej že ti po letech padne kolem krku. Milá romantická komedie Ostrov lásky popisuje příběh muže, který se rozhodne změnit svůj život. Billy Hayes uteče od své něvěsty Bridget McGovernové a čeká na změnu. Když se vrátí zpět, věří, , že vše najde tak jak zanechal při svém odchodu. Čeká jej však překvapení - Bridget je již provdaná za jiného muže!
DVD filmy - Pokoj 205 Automat na lásku Bouře Nezkoušejte naštvat svou milenku Cecilie Opravdu děsná plážová párty Moře snů Zlo mezi námi Fakír z kouzelné země Bilbao Monika

Diskuse o DVD filmu Ostrov lásky

Co byste k filmu Ostrov lásky řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Ostrov lásky | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti