DVD Filmy
Osudové Setkání - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Osudové Setkání

Osudové Setkání Původní název: Finding Forrester
Hrají: Sean Connery, F. Murray Abraham, Anna Paquin, Busta Rhymes
Režie: Gus Van Sant
Žánr: Drama
Diskuse: Co na film říkáte?

OSUDOVÉ SETKÁNÍ - Sean Connery podává nejlepší výkon své kariéry. (Peter Travers, ROLLING STONE). Jamel Wallace, student s výbornými výsledky a nadáním pro psaní a basketbal, , je přeřazen z Bronxu na prestižní školu v Manhattanu.Brzy se seznámí se samotářským spisovatelem Williamem Forresterem (Sean Connery). Je to OSUDOVÉ SETKÁNÍ. Přátelství vede Williama k překonání jeho samotářství a Jamala k vyrovnání se s předsudky a následování svého opravdového snu - psaní.
DVD filmy - Opoparchant Opilý Bojovník Operace Zlomený šíp Operace Blue Sky Old Gringo Okovy Ojetá Auta Ohnivé Vozy Oheň Nenávisti Odvaha Pod Palbou

Diskuse o DVD filmu Osudové Setkání

Co byste k filmu Osudové Setkání řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Osudové Setkání | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti