DVD Filmy
Otevřené Moře - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Otevřené Moře

Otevřené Moře Původní název: Open Water
Hrají: Blanchard Ryan, Daniel Travis, Saul Stein
Režie: Chris Kentis
Žánr: Thriller
Diskuse: Co na film říkáte?

Slunná dovolená na Bahamách spojená s potápěním, vypadá pro Susan a Daniela jako vynikající nápad, jak si odpočinout od náročného zaměstnání. Stačí ale zcela běžný výlet ke korálovým útesům a jejich život se mění v peklo. Po půlhodině potápění vyplují na hladinu aby zjistili, že loď s ostatními turisty zmizela a k nejbližší pevnině je to 15 mil. Kdy někdo upozorní jejich průvodce, že se nevrátili s ostatními, , a zahájí po nich pátrání? Susan a Daniel se ocitají na 24 hodin uprostřed krutého světa mořských predátorů. Sami v čelistech oceánu!
DVD filmy - Oněgin Nenávist Nemesis Nekonečná Párty Nebezpečná Známost Motýlek Mosquito Man Moje Válka Milionový Závod Mé Druhé Já

Diskuse o DVD filmu Otevřené Moře

Co byste k filmu Otevřené Moře řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

milan (28)29.08.2010 17:36
výborný

Petr23.11.2009 00:56
Super film

Jája (26)17.01.2008 19:46
je dobrý,mohu jen doporučit

videoman (36)06.01.2008 17:58
super film

seznamka


DVD film Otevřené Moře | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti