DVD Filmy
Pád Třetí říše - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Pád Třetí říše

Pád Třetí říše Původní název: Der Untergang
Diskuse: Co na film říkáte?

PÁD TŘETÍ ŘÍŠE - vznikl na základě knihy osobní sekretářky Adolfa Hitlera - Traudl Junge - "Bis zur letzten Stunde". 20. července 1944 byl spáchán atentát na Hitlera. Poprvé se tak otřásla půda pod nohama všemocného "Vůdce" a všichni z jeho bezprostředního okolí poprvé pocítili šok. O devět měsíců později se Hitler přesunul do svého prostorného bunkru na území Nového říšského kancléřství v Berlíně. Rudá armáda v téže době přistoupila k jeho totálnímu obklíčení. 29. dubna Rudá armáda obklíčila vládní čtvrť a odřízla ji od ostatního území Berlína, v jehož ulicích se bojuje o každý dům. Během této noci diktuje Hitler sekretářce Traudl Junge poslední vůli a žení se s Evou Braunovou. Svatebními svědky jsou Goebbels a Borman. 30. dubna zahájila Rudá armáda boj o Říšský sněm. Hitler se rozhodl spáchat sebevraždu. Společně s Evou Braunovou se otrávili a jejich mrtvoly byly spáleny na zahradě říšského kancléřství. O den později otrávila Magda Goebbels ve spánku svých šest dětí. Pak odešli Magda a Joseph Goebbels do zahrady a zastřelili se. I jejich mrtvoly byly spáleny. Přestože generál Weindling vydal rozkaz ke kapitulaci, , v ulicích se bojuje dál ...
DVD filmy - Orka Zabiják Let Fénixe Kód Navajo Hlava V Olacích Hartova Válka Elektra Cotton Club Bokovka Bitva O Británii 2 Disk Výlet

Diskuse o DVD filmu Pád Třetí říše

Co byste k filmu Pád Třetí říše řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

MRP (25)25.03.2008 11:47
2Venca: Nejsem si jisty, co by se mela dnesni mladez z par poslednich dnu napul sileneho Hitlera naucit. Jinak film byl uzasny.

06.03.2008 17:59
Mě se ten film libil tak dobre hrat Hitlera sem nevidel bylo to fakt poucne.

Nabbe (15)08.12.2007 18:03
Hitler vedl své bojové oddíly kulisami minulosti do primitivní utopie, přesně zde je vidět to, jak bezradní hlupáci našli ještě většího troubu.

winďas (22)10.10.2006 14:35
Bruno podal skvělý výkon, lepší než Robert Carlyle ve Vzestupu Zla. Jak mimikou tak vizuální podobou. Čekal jsem od tohoto filmu více informací, snad i nějáké novinky co se týče tajných akcí, Hitlerovy superzbraně, ale nějáké Goebbelsoviny. Tím nechci říct, že jsem nácek :) to teda ne. Ale takových filmů bylo natočeno (posledních 10 dnů života vůdce) už hodně. Nechtěl bych ať je to jen výkřik do tmy, díky tomu, že je 609. let výročí od konce války. Ale jako film se mi líbil dost. je to peklo. Jen ať režiséři se zněj nesnaží udělat lidskou bytost. Byl to psychopat. Jediná světlá stránka na něm může být snad jen to - že nekouřil, nepil a nejedl maso. Ale souhlasím s vencou-takové filmy a jim podobné bych pouštěl dnešní mládeži.. ať ví jak to tenkrát vlastně bylo než začnou mít pozdějc tik v pravé ruce:)

Venca (41)18.09.2006 19:21
Perfekní co dodat tady byla vidět kam vedla válka.Dnešní mládeš by se měla od tohoto filmu hodně učit...

Venca (41)18.09.2006 19:20
Perfekní co dodat tady byla vidět kam vedla válka.Dnešní mládeě by se měla odtohoto filmu hodně učit...

seznamka


DVD film Pád Třetí říše | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti