DVD Filmy
Pán Přílivu - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Pán Přílivu

Pán Přílivu Původní název: Prince of Tides
Hrají: Barbra Streisand, Nick Nolte, Blythe Danner, Jeroen Krabbé, Kate Nelligan, Melinda Dillon, Jason Gould, Ruth Morley
Režie: Barbra Streisand
Žánr: Romantický/milostný
Diskuse: Co na film říkáte?

PÁN PŘÍLIVU. Příběh o vzpomínkách, které nás pronásledují, a o pravdě, která osvobozuje. Tom Wingo (Nick Nolte), po celý život pronásledovaný vzpomínkami na své neutěšené dětství odjíždí do New Yorku za svou sestrou, která se již po několikáté pokusila o sebevraždu. Tento trenér amerického fotbalu z Jižní Karolíny nalezne v osobě Susan Lowenstein (Barbra Streisand), špičkové psychiatričce, ošetřující jeho sestru, hojivou sílu, kterou by sám potřeboval. Během zoufalého pokusu zachránit zdravý rozum své sestry a vlastní duši, se Tom a Susan vydají na nepříjemnou cestu dlouho potlačovanýmivzpomínkami - cestu, na které jak oběť tak zachránce o sobě zjistí skutečnosti, které jim oběma změní život. PÁN PŘÍLIVU - tento všeobecně uznávaný film, režírovaný Barbrou Streisand, je poutavý příběh hluboké bolesti, , nepředvídané touhy aztraceného dětství. Na motivy jednoho z nejoblíbenějších současných románů.
DVD filmy - Pán Převleků Osudové Setkání Opoparchant Opilý Bojovník Operace Zlomený šíp Operace Blue Sky Old Gringo Okovy Ojetá Auta Ohnivé Vozy

Diskuse o DVD filmu Pán Přílivu

Co byste k filmu Pán Přílivu řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

Míša (30)16.01.2008 21:58
Nádhera. Viděla jsem ho už několikrát předtím a dneska opět náhodou po dlouhé době a hodně jsem si poplakala, protože mám za sebou stejnou zkušenost jako hlavní hrdinové.

Jana (50)16.01.2008 18:29
Nádherný,pravdivý,moudrý a není kýč.Oku lahodící kamera a senzační Nick Nolte.Dnes rano jsem ho nahodně díky nemoci viděla poprvé v tv a jsem nadšená.Je to prostě skvost.A p o u č n ý.

Jana (5)16.01.2008 18:26
Nádherný,pravdivý,moudrý a není kýč.Oku lahodící kamera a senzační Nick Nolte.Dnes rano jsem ho nahodně díky nemoci viděla poprvé v tv a jsem nadšená.Je to prostě skvost.A p o u č n ý.

Jakub (41)16.09.2007 09:03
Jeden z nejúžasnějších filmů, jaké znám.

seznamka


DVD film Pán Přílivu | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti