DVD Filmy
Panenství Na Obtíž - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Panenství Na Obtíž

Panenství Na Obtíž Původní název: Bare Bea
Hrají: Kaia Foss (bea), Maria Brinch (anniken), Kim S. Falck-jorgensen (anders), Kamilla Gronli Hartwig (mia), Espen Klouman-hoiner (daniel), Ida Thurman-moe (sara)
Režie: Petter Naess
Žánr: Komedie
FilmyX.cz záznam: Panenství na obtíž
Diskuse: Co na film říkáte?

Šestnáctiletá Bea je poslední panna ve třídě. Jestli se nechce dál ztrapňovat, musí jí kamarádky pomoci najít vhodnou "oběť", která by ji o panenství připravila... Panenství na obtíž je svižná komedie plná dívčích půvabů, , nadsázky a přiměřené erotiky.
DVD filmy - Obyčejní Hrdinové Noc S Nabroušenou Břitvou Moje Sestra Vlkodlak 2 Moje Sestra Vlkodlak 3 Modigliani Mám Rád Huckabees Malá Ryba Lovci Dinosaurů Krása Na Scéně Hodně Divné Příběhy

Diskuse o DVD filmu Panenství Na Obtíž

Co byste k filmu Panenství Na Obtíž řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Panenství Na Obtíž | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti