DVD Filmy
Pat a Mat Se Vracejí 6 - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Bazar : Inzerce   Blu-ray : Blu-ray Filmy   Prodej : DVD Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Pat a Mat Se Vracejí 6

Pat a Mat Se Vracejí 6 Původní název: Pat & Mat 6
Režie: Marek Beneš
Žánr: Dětský
Diskuse: Co na film říkáte?

Seriál loutkových a animovaných grotesek z tvůrčí dílny Lubomíra Beneše a Vladimíra Jiránka. 1. SUŠENKY. 2. VRATA. 3. CYKLISTI. 4. DLAŽDICE. 5. PARKETY. 6. OKAP. 7. KABRIOLET.


DVD filmy - Doba Ledová 2 Disk Olympiáda 3 disky Pohádky Z mechu A kapradí 3 Mach A šebestová K tabuli Mach A šebestová Kameňák 1 Divadlo J.Cimrmana 8 - Blaník Divadlo J.Cimrmana 5 - Němý Bobeš aneb český Tarzan Divadlo J.Cimrmana 2 - Hospoda na mýtince Divadlo J.Cimrmana 10 - Švestka

Diskuse o DVD filmu Pat a Mat Se Vracejí 6

Co byste k filmu Pat a Mat Se Vracejí 6 řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

Běla (8)16.01.2008 18:59
Pat a mat je skvělí a moc semy líbí ale nejsou tam vydea

Běla (8)16.01.2008 18:59
Pat a mat je skvělí a moc semy líbí ale nejsou tam vydeaDVD film Pat a Mat Se Vracejí 6 | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.