DVD Filmy
Perfektní manžel - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Bazar : Inzerce   Blu-ray : Blu-ray Filmy   Prodej : DVD Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Perfektní manžel

Perfektní manžel Původní název: Perfect Husband
Hrají: G.W. Bailey, Sarah Brown, Dean Cain, Roark Critchlow, David Denman, Louise Gallagher, Karen Gordon
Režie: Roger Young
Žánr: Drama
Diskuse: Co na film říkáte?

PERFEKTNÍ MANŽEL - Příběh, který šokoval národ! Nepochopitelná tragedie. Podezření, kterému nelze uvěřit. Nahlédněte do zákulisí jedné z nejtragičtějších a dosud nevyjasněných vražd - zmizení a smrti Laci Petersonové. Hlavním podezřelýmse za napjatého očekávání veřejnosti stává její MANŽEL. PERFEKTNÍ MANŽEL nás skrze svědectví jejích přátel a známých provede událostmi, které vedly k brutálnímu zločinu.


DVD filmy - Láska A jiné Pohlavní Orgány The Astronaut Farmer Past Na žraloka Rande Měsíce Rocky Balboa Nehýbej Se Za Mořem Paměti mystika Asterix a Vikingové Cesty formana Šejtročka

Diskuse o DVD filmu Perfektní manžel

Co byste k filmu Perfektní manžel řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

15.09.2010 06:55
Film podle skutečné události. Ačkoliv je Peterson do dnešního dne uvězněn, neexistuje žádný přímý důkaz, že vraždy skutečně spáchal. A tak i filmu schází jasný konec.

hrášek (5)07.05.2008 11:24
chcu hooIN LOVE

kukuřice (5)07.05.2008 11:24
nevidela sem hoDVD film Perfektní manžel | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.