DVD Filmy
Perfektní Skore - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Perfektní Skore

Perfektní Skore Původní název: Perfect Score
Hrají: Erika Christensen, Chris Evans, Bryan Greenberg, Scarlett Johansson, Darius Miles
Režie: Brian Robbins
Žánr: Komedie
Diskuse: Co na film říkáte?

Scarlett Johansson, Erika Christensen, Chris Evans a hvězda NBA Darius Miles v povedené komedii o šesti studentech, kteří se pokouší dostat do testovacího centra, kde chtějí ukrást správné výsledky pro své testy. Spolužáci jsou každý jiný, ale všichni mají stejný cíl - zabránit tomu, aby jeden test nespravedlivě ovlivnit jejich další život. Společně plánují loupež, která může změnit jejich budoucnost.Ale když jsou už blízko, zjišťují to, , co nikdy nepředpokládali.Správné odpovědi nacházejí... každý sám v sobě.
DVD filmy - On a Clear Day Nejhorší Obavy Nebe Může Počkat Muž Zvaný Kůň Molly Maguires Mladý Sherlock Holmes Mission Impossible 1 Sce Mean Machine Love Story Special Letadla, Vlaky a Automobily

Diskuse o DVD filmu Perfektní Skore

Co byste k filmu Perfektní Skore řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

Andrew (15)31.07.2007 09:27
skvelej film

seznamka


DVD film Perfektní Skore | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti