DVD Filmy
Petr Pan S.E.- Edice Disney klasické pohádky 7. - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Bazar : Inzerce   Blu-ray : Blu-ray Filmy   Prodej : DVD Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Petr Pan S.E.- Edice Disney klasické pohádky 7.

Petr Pan S.E.- Edice Disney klasické pohádky 7. Původní název: Peter Pan Special Edition
Žánr: Pohádka, Dětský, Rodinný, Animovaný
Diskuse: Co na film říkáte?
prodej dvd Prodej DVD Petr Pan S.E.- Edice Disney klasické pohádky 7.

Při sledování Disneyho originální klasické pohádky Petr Pan se i vy ve svých představách vznesete. Tento film vás totiž přesvědčí, že při troše dobré vůle je možné úplně všechno. Příběh plný nápadů, dobrodružství, nezapomenutelných postav, hudby a létacího práškudosahuje nevídaných výšin!Wendy a její bráškové znají Petra Pana z příběhů v knížce, když je ale jednou vezme s sebou do kouzelného světa Země Nezemě, čeká je báječné dobrodružství. Letí s větrem o závod za Petrem a jeho kamarádkou vílou Zvonilkou, , objevují ostrov a tajnou skrýš Petrovy tlupy Ztracených chlapců a svádějí vzdušné bitvy s divokými piráty vedenými nechvalně proslulým kapitánem Hookem!


internetový obchod

DVD filmy - Liška a pes S.E. - Edice Disney klasické pohádky 13. Medvídek Pú: Nejlepší dobrodružství - Edice Disney klasické pohádky 12. Bambi DE - Edice Disney klasické pohádky 4. Dumbo - Edice Disney klasické pohádky 3. Pinocchio (1940) - Edice Disney klasické pohádky 2. Princezna a žabák DVD - Edice Disney klasické pohádky 19. Lady a Tramp DE - Edice Disney klasické pohádky 8. Alenka v říši divů (animovaná) S.E. - Edice Disney klasické pohádky 6. Aladin S.E. - Edice Disney klasické pohádky 16. 101 Dalmatinů DE - Edice Disney klasické pohádky 10.

Diskuse o DVD filmu Petr Pan S.E.- Edice Disney klasické pohádky 7.

Co byste k filmu Petr Pan S.E.- Edice Disney klasické pohádky 7. řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Petr Pan S.E.- Edice Disney klasické pohádky 7. | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti