DVD Filmy
Pohádky /sněhurka+popelka/ - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : FilmyX.cz   Bazar : Inzerce   Blu-ray : Blu-ray Filmy   Prodej : DVD Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Pohádky /sněhurka+popelka/

Pohádky /sněhurka+popelka/ Diskuse: Co na film říkáte?

DVD obsahue dvě animované pohádky, které doprovází jednoduché mluvené slovo, přístupné malému divákovi. Příběh o krásné dívce, která se před zlobou žárlivé macechy - čarodějnice musí skrývat v chaloupce sedmi trpaslíků, a druhý o neméně krásné chudé dívce, jež se narozdíl od svých dvou starších sester podporovaných zlou macechou nepachtila za štěstím, a ono sii ji v podobě krásného prince přesto nalezlo, znají děti na celém světě. (31 min)


DVD filmy - DVD Marco Polo Návrat do Xanadu Vzpoura Na Lodi Caine Skrýš Sedmá Sindibádova Plavba Rozmary počasí Láska A jiné Pohlavní Orgány The Astronaut Farmer Past Na žraloka Rande Měsíce Rocky Balboa

Diskuse o DVD filmu Pohádky /sněhurka+popelka/

Co byste k filmu Pohádky /sněhurka+popelka/ řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

nikola (11)24.11.2007 17:43
je to bájo

slavka (40)25.10.2007 13:39
chtela bich vided pohadku popelka

seznamka

DVD film Pohádky /sněhurka+popelka/
webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.