DVD Filmy
Pohotvá Rodina - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Pohotvá Rodina

Pohotvá Rodina Původní název: Immediate Family
Hrají: Glenn Close, James Woods, Mary Stuart Masterson, Kevin Dillon
Režie: Jonathan Kaplan
Žánr: Drama
Diskuse: Co na film říkáte?

POHOTOVÁ RODINA - nejtěžší výběry se dělají srdcem ... Bezdětní a dlouholetí manželé, Linda a Michael Spectorovi, (Glenn Close a James Woods) chtějí adoptovat první dítě dospívající dívky (Mary Stuart Masterson). Dohodli se rychle, ale všechno nejde tak hladce, , jak si plánovali.
DVD filmy - Pohlednice Z Hollywoodu Podzemka Podfuck Podezřelý Pláž Plavec Planeta Opic 2001 Planeta Opic 1968 S.e. Planeta Opic 1968 Piraňa 2 Létající Zabijáci

Diskuse o DVD filmu Pohotvá Rodina

Co byste k filmu Pohotvá Rodina řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Pohotvá Rodina | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti