DVD Filmy
Policajti na baterky - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Bazar : Inzerce   Blu-ray : Blu-ray Filmy   Prodej : DVD Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Policajti na baterky

Policajti na baterky Původní název: National Security
Hrají: Martin Lawrence, Steve Zahn, Bill Duke, Eric Roberts, Colm Feore
Režie: Dennis Dugan
Žánr: Akční
Diskuse: Co na film říkáte?

POLICAJTI NA BATERKY - jeden druhého nesnášejí ještě víc, než recidivisty. Earl Montgomery (Martin Lawrence), nabubřelý mladík, kterého nevzali do policejní akademie, a Hank Rafferty (Steve Zahn), neoblíbený uhlazený POLICISTA, před sebou zřejmě neutečou. Potkají se během bežné dopravní zácpy, která se vymkne kontrole a při níž každý z nich stojí na opačné straně zákona. Nyní musí jako řadový ozbrojený doprovod znemožnit pašerácký obchod. Přes odpor nadporučíka Washingtona (Bill Duke) a detektiva McDuffa (Colm Feore), začínají Earl a Hank rozplétat složitý plán, který vymyslel Nash (Eric Roberts) se svými kumpány. Našim hochům se dostane do rukou nezničitelná kovová slitina v hodnotě miliónů dolarů. Vymyslí plán, který je stejně potrhlý jako oni dva, přesto se zdá, že tito dva beznadějní partneři vyřeší zločin ... pokud se nejdřív vzájemně nezabijí.


DVD filmy - Začátky filmových hvězd Vltava v obrazech | 6 (46-54) Záhadné zmizení Tvrďák Svůdná Touha Nováček Candyman Dáma Ze šanghaje Vražda na Presidiu Doba Ledová 2 Disk

Diskuse o DVD filmu Policajti na baterky

Co byste k filmu Policajti na baterky řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

aNlIoK..xD (13)31.05.2009 16:29
JN..úžasné mp3...celkově je to peckovní flim:))

lk18.07.2008 17:51
jsou tam pěkné mp3

jhpm18.07.2008 13:28
maso filmy nejlepsi film ktery sem kdy vadel

RampaMCQák16.04.2008 17:57
fakt hustý ;D

Mony (15)23.10.2007 14:24
Martin Lawrence je ůža :d

píža20.10.2007 09:08
je dost drsnej filmDVD film Policajti na baterky | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.