DVD Filmy
Port Arthur - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Port Arthur

Port Arthur Původní název: 203 kochi
Diskuse: Co na film říkáte?

Krvavé obléhání strategického přístavu v Tichomoří posloužilo japonským tvůrcům k vytvoření velkolepého tříhodinového válečného eposu. Přístav Port Arthur byl v době rusko-japonské války hlavní ruskou námořní základnou na Dálném východě a stal se tak logicky jedním z válečných cílů japonského císařství. Celá rozsáhlá operace začala 5. května 1904, kdy se japonská 2. armáda generála Ókua vylodila u Pi-c-wo. Po těžkých bojích přešli japonští vojáci k dlouhodobému obléhání Port Arthuru. Závěrečný drtivý úder uštědřili Japonci na začátku prosince a Rusové se z něj již nevzpamatovali. Výsledkem kruté války bylo obsazení námořní základny Japonskem a potopení téměř celé ruské Tichomořské flotily. A bohužel také bezmála 150 tisíc padlých na obou stranách.

203 koči, JaponskoHrají: Nakadai Tacu, Tanba Tecuró, Aoi Teruhiko, Nacume Msak, Morišige His, Sató Makoto, Mifune Tošir.
Scénář: Kasahara Kaz.
Režie: Masuda Tošio

DVD údajeObraz: BAREVNÝ 16:9
Zvuk:český DD 2.0, , japonský DD 2.0
Stopáž: 185 minut
Titulky:české
JAPONSKO 1980
DVD filmy - Mrtvá sezóna Lili Marleen Kronika bombardéra Frankensteinova dcera Dům hrůzy Dementia 13 Chřestýši útočí Toxické děti Jmenuje se Robert Zajtra bude neskoro

Diskuse o DVD filmu Port Arthur

Co byste k filmu Port Arthur řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Port Arthur | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti