DVD Filmy
Posedlé tancem - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Bazar : Inzerce   Blu-ray : Blu-ray Filmy   Prodej : DVD Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Posedlé tancem

Posedlé tancem Původní název: Mes Copines
Hrají: Stéphanie Sokolinski, Djena Tsimba, Léa Seydoux, Anne-Sophie Franck, Patrick Braoudé
Režie: Sylvie Ayme
Diskuse: Co na film říkáte?

Manon, Aurore a Marie by rády reprezentovaly svou školu na taneční soutěži. Když vyhrají budou moci odjet na měsíc do libovolné země. Jejich vystoupení však nedopadne nejlíp, a dívky jsou diskvalifikovány. Naštěstí se jim ale podaří přemluvit nejlepší tanečnici ze školy Djenn, aby jim pomohla a znovu se vrhají do boje! Jejich cesta za vítězstvím, superstar, plná bláznivých situací pobaví i vás.


internetový obchod

DVD filmy - Čas, který zbývá Keoma Zbojník Roy Ivanhoe Černý šíp Náměstíčko 1.disk Seber Si Svých Pět švestek Volavka 2 Místo Nahoře 1.disk Volavka

Diskuse o DVD filmu Posedlé tancem

Co byste k filmu Posedlé tancem řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

tereza (15)16.09.2011 20:29
upa moc moci moci

tereza (13)16.09.2011 20:22
je skvelej upa moc koukam na nej celej den

lucka (15)11.09.2008 21:56
je supa no dobryDVD film Posedlé tancem | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.