DVD Filmy
Poslední Dny Pompejí - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Poslední Dny Pompejí

Poslední Dny Pompejí Původní název: Last Days of Pompei
Režie: Peter Nicholson
Žánr: Dokumentární
Diskuse: Co na film říkáte?

POSLEDNÍ DNY POMPEJÍ. Největší přírodní katastrofa starověku na vlastní oči! V srdci ohromné lidské tragédie stojí sopka Vesuv. po staletí si klidně spí, na jejích svazích se lidem daří. A najednou vybuchne!Ve 24 hodinách vychrlí do nebe 4 biliony tun strusky, kamenů a popela a pohřbí dvě města, POMPEJE a HERKULANEUM, pod 25 metrů vulkanických nánosů. V dokumentu POSLEDNÍ DEN POMPEJÍ prožijete znovu probuzení Vesuvu a následky, se kterými obyvatelé města musíbojovat a uvidíte, jak se vyrovnávají s přicházející katastrofou a jsou nuceni dělat rozhodnutí, , která nakonec určí jejich osud.
DVD filmy - Petr Pan Odtud Až Na Věčnost Myšák Stuart Little 2 Lovci Myšlenek Láska Na Hlídání Dvd Dvojbalení Speciální Jednotky Dvd Dvojbalení Jack Nicholson Dobrodruzi Z Velkoměsta 2 Boa Vs. Python 6. Den

Diskuse o DVD filmu Poslední Dny Pompejí

Co byste k filmu Poslední Dny Pompejí řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

03.11.2008 17:54
Film je dobře udělaný a velmi naučný což je dobrý

zacka ¨ (12)22.02.2008 13:17
dost husti

seznamka


DVD film Poslední Dny Pompejí | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti