DVD Filmy
Poslední Leč - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Poslední Leč

Poslední Leč Hrají: Boleslav Polívka, Hana Kaslová, Ivana Kaslová, Jiří Pecha
Režie: Vladimír Sís
Žánr: Komedie
Diskuse: Co na film říkáte?

Experimentální film, kde jde v podstatě o hru na hru, se zcela vymyká běžnému standardu barrandovské produkce... Doktor Burke přichází jako každý rok navštívit starého revírníka, o něhož se stará pečovatelka Dobruše. V malé, nepříliš útulné místnosti prožívají oba přátelé neuvěřitelná dobrodružství, v nichž díky jejich fantazii mění úplně všední věci svou funkci, představy se stávají skutečností a vzniká tak bláznivý svět, v němž je možné všechno .... Jedinými protagonisty této nezvyklé podívané, v níž se dialogy prolínají s pantomimou, jsou revírník z románu Viléma Mrštíka Pohádka máje a doktor Zvonek Burke ze hry současného dramatika Ladislava Smočka Podivné odpoledne doktora Zvonka Burkeho. POSLEDNÍ LEČ. Experimentální film, , kde jde v podstatě o hru na hru.
DVD filmy - Milenci a Vrazi Terminator Ultimate Edition - 2disk Království Nebeské Crash Stůj, Nebo Se Netrefím Žofka a Její Dobrodružství 1. O Kocouru Mikešovi 1. Poklad Na Sovím Hrádku Znovu U Spejbla a Hurvínka 2. Myšák Stuart Little 3

Diskuse o DVD filmu Poslední Leč

Co byste k filmu Poslední Leč řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

dan (22)04.11.2007 09:48
super nemá to chybu.

Martin (41)19.08.2007 14:56
Perfekt na pobavení a zasmání,výborná hra a
výborní herci.

seznamka


DVD film Poslední Leč | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti