DVD Filmy
Poslední tajemství Titanicu - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Poslední tajemství Titanicu

Poslední tajemství Titanicu Původní název: Last Mysteries of the Titanic
Diskuse: Co na film říkáte?

Více než čtvrt století po objevení vraku Titanicu skrývá tato legendární loď stále spoustu tajemství. Připravte se na výlet vreálném čase, který vám představí Titanic tak, jak dosud nebyl nikdy viděn. Když oscarový režisér James Cameron natočil své epické melodrama Titanic, stal se touto proslulou výletní lodí doslova posedlý. Dobře věděl, že oceán si vybírá na vraku svou daň a pokud chce nalézt nové odpovědi, musí se na expedici vydat co nejdříve. A tvůrci tohoto dokumentu byli u toho, když Cameron se svým týmem zkonstruoval ponorné, speciálně upravené kamery a vrhl se pod hladinu Atlantiku, aby odkryl poslední tajemství Titanicu.
Dokument Discovery World.

Last Mysteries of the Titanic, , USA

Režie: Neil Flagg
DVD údajeObraz: BAREVNÝ 1.33:1 (4:3)
Zvuk:český DD 2.0
Stopáž: 44 minut
Titulky:žádné
USA 2005
DVD filmy - Mladí Američané Trosečníci vesmíru Krvavý tábor Major Větrov 2. DVD Svědek války Gormiti 9. DVD Gormiti 8. DVD Gormiti 7. DVD Gormiti 6. DVD Gormiti 5. DVD

Diskuse o DVD filmu Poslední tajemství Titanicu

Co byste k filmu Poslední tajemství Titanicu řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Poslední tajemství Titanicu | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti