DVD Filmy
Pravdivé lži - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Pravdivé lži

Pravdivé lži Původní název: True Lies
Hrají: Arthur Schwartz, Bill Paxton, Art Malik, Jamie Lee Curtis, Tia Carrere, Tom Arnold
Režie: James Cameron
Žánr: Komedie, Akční
Diskuse: Co na film říkáte?

Zvláštní agent Harry Tasker Arnold Schwarzenegger vede dvojí život Plynule mluví šesti jazyky je dobře vycvičen pro kontrašpionáž a pracuje jako mezinárodní špión pro vládní organizaci nejvyššího utajení ale jeho žena Helen Jamie Lee Curtis už patnáct let věří tomu že má za muže obyčejného nudného obchodníka s počítači Harry má všechny schopnosti prostředky a odvahu chránit svoji zemi jen jestli dokáže ochránit tzaké svoje manželství ?
DVD filmy - Hrdinové 2. série Bořek stavitel | Béďa zachraňuje Zúčtování (2003) Zavaleni (2003) Tři (2005) Dohazovač (2006) 3 DVD X-Men 1 / 2 / 3 Komici Sex, lži a video Bořek stavitel | Bořek z Buffala

Diskuse o DVD filmu Pravdivé lži

Co byste k filmu Pravdivé lži řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Pravdivé lži | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti