DVD Filmy
Predátor Z Hlubin - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Predátor Z Hlubin

Predátor Z Hlubin Původní název: Frankenfish
Hrají: China Chow, Tory Kittles, K. D. Aubert
Režie: Mark Dippé
Žánr: Horor
Diskuse: Co na film říkáte?

PREDÁTOR Z HLUBIN. Je rychlý a má hlad. Vítejte na konci potravinového řetězce. V Louisiana Bayou se skrývá něco krvežíznivého. Nikdy předtím neexistovalo něco takového. Mohutná, geneticky upravená a masožravá ryba čeří klidní říční vody a hledá nové oběti. Na břehu zanechává děsivou stopu, znetvořená těla, a místní lidé se pokouší odhalit, kdo nebo co za tímto masakrem vězí. Brzy zjistí, že nejde o obyčejného PREDÁTORA - tento lidožravý zabiják předčí všechnypředchozí škůdce. Výplod vědy s hadím tělem může žít pod vodou i na souši, , FRANKENFISH může pronásledovat lidi všude. Je rychlý. A má hlad.
DVD filmy - Predátor Ii. Prci, Prci, Prcičky Pravidla úspěchu Pozor Hodný Pes Poslední Smích Poslední Mejdan Poslední Eskorta Poslední Akční Hrdina Porota Ponorka U 571

Diskuse o DVD filmu Predátor Z Hlubin

Co byste k filmu Predátor Z Hlubin řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

29.01.2009 14:01
bezva

seznamka


DVD film Predátor Z Hlubin | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti