DVD Filmy
Přes kosti mrtvých - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Přes kosti mrtvých

Přes kosti mrtvých Hrají: Wiktor Zborowski, Agnieszka Mandat, Miroslav Krobot, Jakub Gierszal
Režie: Agnieszka Holland
Žánr: Drama, Krimi
FilmyX.cz záznam: Přes kosti mrtvých
Diskuse: Co na film říkáte?

Skrze energickou a značně excentrickou postavu Janiny Dušejkové, učitelky angličtiny v důchodovém věku, sledujeme vzrůstající hrůzu malé osady na polsko-českém pohraničí, ve kterém se v rychlém sledu stane několik záhadných vražd bez jasně vysvětlitelné logiky nebo motivu. Hrůza a zděšení z vražd kontrastují s obecným nezájmem, který doprovází masové vybíjení divoké zvěře v právě probíhající lovecké sezóně. Dušejková je nejen milovnicí zvířat, ale také ochránkyní všech divných a ´jiných´ obyvatel Kłodzké kotliny, kde se příběh odehrává. Skrze Dušejkovou začínáme v příběhu postupně odhalovat, , kdo stojí za prapodivnými vraždami a jak souvisí s vyvražďováním zvěře.
DVD filmy - Pouto Psí poslání Divoké vlny 2 Ulička slávy Skrytá čísla Proč právě on? Hra o všechno Angry Birds: Prasátka 3. série Adéla ještě nevečeřela (DIGITÁLNĚ RESTAUROVANÁ VERZE) Mlha v srpnu

Diskuse o DVD filmu Přes kosti mrtvých

Co byste k filmu Přes kosti mrtvých řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Přes kosti mrtvých | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti