DVD Filmy
Přežít s vlky - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Přežít s vlky

Přežít s vlky Původní název: Surviving with Wolves
Žánr: Dobrodružný
Diskuse: Co na film říkáte?

Datum vydání: 12.09.2011 Region: 2 Formát obrazu: PAL 16:9 Minutáž: 01:54:00 Rok natočení: 2007 Titulky CZ: Ano Země: Francie / Belgie / Německo Zvuk CZ: Dolby Digital 5.1 Zvuk orig.: Dolby Digital 5.1 Jazyk orig.: Francouzsky Pravdivý příběh sedmileté židovské dívenky, která se sama uprostřed zuřící války vydá z Belgie směrem na východ, kam Němci odvezli její rodiče. Obrovské útrapy, jaké na neuvěřitelné cestě prodělá, ji poznamenají na celý život. V nejtěžších chvílích jí pomáhají přežít vlci, naproti tomu setkání s lidmi jí pokaždé přinese pouze stres, bolest a zklamání. Nezvyklý a mimořádně působivý pohled na válku očima dítěte, které všechno intenzivně prožívá, ale nic plně nechápe, dokázala autorka ztvárnit tak přesvědčivě jen proto, že ho zakusila osobně. V roce 2008 byla autorka knižní předlohy odhalena jako podvodnice, , která si celý příběh vymyslela a čtenářům se omluvila.
DVD filmy - Spanish movie Stvořeni pro lásku FilmX 8, 5 FilmX Nekonečný příběh 3 Barbar Tropická horečka FilmX Iluzionista FilmX Bloodrayne II Alfa a Omega 3D Paříž 36 FilmX

Diskuse o DVD filmu Přežít s vlky

Co byste k filmu Přežít s vlky řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Přežít s vlky | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti