DVD Filmy
Příběh Rytíře - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : FilmyX.cz   Bazar : Inzerce   Blu-ray : Blu-ray Filmy   Prodej : DVD Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Příběh Rytíře

Příběh Rytíře Původní název: Knight`s Tale
Hrají: Mark Addy, Heath Ledger, Rufus Sewell, Shannyn Sossamon
Režie: Brian Helgeland
Žánr: Historický
Diskuse: Co na film říkáte?

William Tchatcher, venkovský zeman, který porušil zákon, když se vydával za vznešeného pána a vzal útokem svět rytířských klání. Jediná překážka, která stojí mezi Williamsem a jeho snem stát se šampiónem v udatných zápasech, je zlý hrabě Adhemar. Rivalové stojí proti sobě s napřaženým dřevcem a má se rozhodovat o absolutním vítězi. 14. století se vine filmem PŘÍBůH RYTÍŘE, stylovým a vzrušujícím dobrodružstvím.


DVD filmy - Firma, Která Přežije 2 DVD Sametoví vrazi / Udělení milosti se zamítá Dinotopie O klukovi z plakátu | 1 Zóna Smrti Infekce Obávaný Bojovník Město Hazardu Soupeři Bezmocná Se

Diskuse o DVD filmu Příběh Rytíře

Co byste k filmu Příběh Rytíře řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

KaCZaa10.01.2008 17:29
náádherenej ilm,lepší neznám:)))

Iva (14)21.08.2007 14:48
Je proste uzaasnej nejhezcí je ten jak ho pasuje an sira williama ! ten je nej má krásný oci

seznamka

DVD film Příběh Rytíře
webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.