DVD Filmy
Princ a já 2 - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Bazar : Inzerce   Blu-ray : Blu-ray Filmy   Prodej : DVD Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Princ a já 2

Princ a já 2 Původní název: Prince and Me II
Diskuse: Co na film říkáte?

Americká studentka Paige se zamilovala do dánského prince Edvarda. Teď se oba musí poprat se zákony země, které nařizují, že se princ musí oženit se šlechtičnou. Pokud si vezme obyčejnou dívku, je povinen se vzdát trůnu. Zda jejich láska přetrvá přes všechny tyto strasti, superstar, se dozvíte v novém filmu Princ a já 2.


internetový obchod

DVD filmy - Lásky mezi kapkami deště O hajném Robátkovi a jelenu Větrníkovi Rolwaling Prolínání světů Úplně Mimo Tom Sawyer Smím prosit Svěrací kazajka FilmX Myšák Stuart Little Sněženky a machři

Diskuse o DVD filmu Princ a já 2

Co byste k filmu Princ a já 2 řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

Tomáš (13)12.09.2008 17:22
já se na jednicku nekoukal , ale dvojka se mi libila .

Ales (15)06.09.2008 22:20
takze podle me je naprosto horsi nez prvni dil, protoze v druhem dilu zvolily americani , ceske prostredi kde je spoustu nedokonalosti...treba kdyz dojede nevesta na koni z čech do kadane adt... proste pro pozorneho divaka je to po filmove strance nic moc..děj by byl dobrej..A proste ja bych hodnotil tak 40% protoze to zpracovani je proste podle me né moc kvalitni... kdyby aspon vyklidily ty škodovky z tech ulic... uz by to melo lepsi dojem..

Martina (16)20.07.2008 16:13
ne 2 je lepší než 1

anonym (16)08.06.2008 14:37
mně se jednička upe moc líbila

janisska (18)22.04.2008 14:38
ještě sem to neviděla ale doufam,že to nebude tak nudne jak jedničkaDVD film Princ a já 2 | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.