DVD Filmy
Proud času - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Proud času

Proud času Původní název: Timeline
Hrají: Paul Walker, Gerard Butler
Režie: Richard Donner
Žánr: Sci-fi
Diskuse: Co na film říkáte?

Populární akční star PAUL WALKER (Rychle a zběsile 2) září v čele skupiny mladých archeologů, kteří překonávají překážky a rizika cestování v čase. Podle úspěšné knihy Michaela Crichtona (Jurský park, Vikingové).Během vykopávek v Dordogne Valley ve Francii vědci přijdou na nový objev, stroj času, který nedopatřením dopraví profesora Edwarda Johnstona zpátky do 14.století... právě doprostřed vřavy Stoleté války mezi Francií a Anglií. Jediná Johnstonova naděje na záchranu leží v rukou jeho syna Chrise, asistenta Andreho Mareka a několika jeho studentů.Odvážní cestovatelé v čase musí podniknout nebezpečnou výpravu a na nepřátelském území do 8 hodin, které rychle plynou, najít profesora dřív, , než ho navždy pohltí dějiny.
DVD filmy - Pokušení Perfektní Skore On a Clear Day Nejhorší Obavy Nebe Může Počkat Muž Zvaný Kůň Molly Maguires Mladý Sherlock Holmes Mission Impossible 1 Sce Mean Machine

Diskuse o DVD filmu Proud času

Co byste k filmu Proud času řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

baja (15)03.05.2008 12:46
supeer film ,!!

gwyn (14)14.01.2008 18:02
film se dost liší od knížky

07.01.2008 13:27
je to film hodne dobry ae rocky je lepci

Denisa05.01.2008 10:18
Je to nej film ... Teda až po SAHAŘE ...:) ale jinak je upa nej ..!!

ČIČINKA (99)04.01.2008 13:58
Super film i když je lepší žába k zulíbání

seznamka


DVD film Proud času | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti