DVD Filmy
Raising Arizona - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Raising Arizona

Raising Arizona Hrají: Nicolas Cage, Holly Hunter, John Goodman
Režie: Joel Coen
Žánr: Komedie
Diskuse: Co na film říkáte?

RAISING ARIZONA. Zlodějíček chce vést zpořádaný život. Manželka a unesená paterčata mají ale jiné plány. Příležitostný zloděj si přísahá, že bude vést spořádaný život a požádá o ruku fotografku policejního oddělení. Manželství je spokojené do té doby, než se ukáže, že žena nemůže otěhotnět a odmítne je každá adopční agentura ve městě. Netrvá dlouho, než oba zjistí, , že jediným řešením je únos městem oslavovaných paterčat.
DVD filmy - Putování S Pravěkými Zvířaty Purpurové řeky Přišli Do Cordury Přirozený Talent Příběh Vojáka Příběh Antwona Fishera Přežít Kriminál Přes Palubu Předvolání Do Pekla Přání Smrti 2

Diskuse o DVD filmu Raising Arizona

Co byste k filmu Raising Arizona řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Raising Arizona | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti